29 تیر 1403 | ١٣ محرّم ١٤٤٦

شناسه: 203362

24 اسفند 1401 10:26

بازدید: 553

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

استاندار گلستان:

استاندار گلستان با اشاره به وجود ۹۵ نقطه حادثه خیز در این استان گفت: ۸۰ درصد نقاط حادثه خیز گلستان در دولت سیزدهم ایمن می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا: علی محمد زنگانه صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: گلستان با ۹۵ نقطه حادثه خیز، دومین استان حادثه خیز کشور بوده که تلاش می کنیم تا پایان دولت سیزدهم بیش از ۸۰ درصد آن را ایمن سازی کنیم.

استاندار گلستان افزود: خوشبختانه بیش از دو هزار میلیارد تومان مصوبه در حوزه راه‌های استان اخذ شده و از ۲۵۰ کیلومتر شریان اصلی استان ۵۰ کیلومتر نیازمند نوسازی و احداث است.

وی ادامه داد: تعریض جاده قدیم بندرگز به گرگان برای کاهش بار ترافیکی با اعتبار مصوب ۵۰ میلیارد تومان و تخصیص ۹ میلیارد تومان در دست اجرا است.

زنگانه گفت: مسیرهای کلاله، گالیکش، تنگراه در راستای حفظ جان مردم در حال بهبود و مناسب سازی و این روند با تزریق اعتبارات ملی و استانی ادامه خواهد داشت.

استاندار گلستان افزود: اعتبارات حوزه توسعه و احداث بیش از سه برابر شده و تمام پروژه‌های راهی که غیرفعال بوده اند پس از سفر رئیس جمهور فعال شدند و گلستان به کارگاه عمرانی خدمت تبدیل شده است.

وی گفت: جاده بندرترکمن به آق قلا که به طول ۳۴ کیلومتر به جاده مرگ معروف شده بود ۹ کیلومتر از سوی آق قلا و ۹ کیلومتر از طرف بندر آماده بهره برداری است و باقی مسیر هم در حال اجرا است.

انتهای پیام/


نظرات