14 اسفند 1402 | ٢٣ شعبان ١٤٤٥

شناسه: 206089

24 بهمن 1402 12:43

بازدید: 89

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان خبر داد:

رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان گفت: اجلاسیه شهدای دانشجو معلم استان گلستان اول اسفندماه در گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش رادکانا؛ موسی کیخا ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن در جمع اصحاب رسانه استان اظهار کرد: باتوجه‌به اینکه قرار است اجلاسیه شهدای دانشجو معلم به‌صورت کشوری برگزار شود، ابتدا در هر استان اجلاسیه استانی برگزار می‌شود.
 
 کیخا با بیان اینکه ۳۰ دانشجو معلم در استان داریم، افزود: اجلاسیه شهدای دانشجو معلم استان اول اسفندماه در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار می‌شود.
 
 وی تصریح کرد: حدود ۲۰۰ مهمان از سراسر کشور در این اجلاسیه دعوت هستند ضمن اینکه دانشجو معلمان و مردم استان نیز در ابن اجلاسیه دعوت هستند.
 
 رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان خاطرنشان کرد: اولین قدم و کلید این اجلاسیه اسفند ۹۹ زده شد و فعالیت‌های زیادی از جمله تهیه مستند و گرفتن مصاحبه با خانواده‌های شهدا، جمع‌آوری اسناد و اطلاعات مربوط به شهدا و نگه‌داری آن در بایگانی مخصوص و تولیدات هنری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این راستا انجام شد.
 
 کیخا اضافه کرد: برای شناخت بهتر چهار نفر از دانشجو معلمان استان چهار کتاب تالیف شده است .
 
 وی تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین مواردی که در دانشگاه فرهنگیان تأکید داریم الگوسازی است که از برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجو دنبال این موضوع هستیم.
 
 به گفته کیخا؛ تولیدات هنری برای ما مهم است؛ چون استفاده از شیوه‌های هنری تأثیر بیشتری بر مخاطب دارد؛ لذا در این اجلاسیه تأکید ویژه‌ای بر استفاده از تولیدات هنری داریم.

 انتهای خبر/


نظرات