14 اسفند 1402 | ٢٣ شعبان ١٤٤٥

شناسه: 206049

11 بهمن 1402 13:17

بازدید: 151

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

معراجی‌های گلستان؛

شهید مسلم البرزی در وصیتنامه‌اش نوشت: «نصیحتی به شما عزیزانم دارم این که بعد از شهادت من اصلا گریه نکنید. نگذارید منافقین نسبت به انقلاب بدگویی کنند. اگر توهینی شود خون من هدر می‌رود.»

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا: شهید مسلم البرزی، سوم فروردین ۱۳۴۳ در روستای کارکنده از توابع شهرستان بندر گز به دنیا آمد. پدرش مصطفی، کشاورز بود و مادرش فاطمه نسا نام داشت. تا دوم متوسطه درس خواند. او نیز کشاورز بود. به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت. بیست و دوم دی ۱۳۶۵ با سمت تک تیرانداز در شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شکم، شهید شد. پیکر او را در گلزار شهدای امامزاده علیرضای روستای سرطاق تابعه شهرستان زادگاهش به خاک سپردند.

هیچ گاه از روحانیت در خط امام فاصله نگیرید

پدر و مادر عزیزم، از شما می‌خواهم برایم آمرزش بطلبید. امیدوارم مرا از صمیم قلب ببخشید. به خواهرانم عزیزم سلام گرم من را برسانید و بگویید که حجاب اسلامی را رعایت کنند. نصیحتی به شما عزیزانم دارم این که بعد از شهادت من اصلا گریه نکنید. نگذارید منافقین نسبت به انقلاب بدگویی کنند. اگر توهینی شود خون من هدر می‌رود.  

خانواده عزیزم از شما می‌خواهم بعد از شهادتم صبر انقلابی داشته باشید و همچنین دوستدار علی «ع» و رهبر انقلاب با جان و دل باشید. با اتکا به خداوند و صبر و بردباری ما به پیروزی نهایی و ان شالله فتح بزرگ ما با ظهور مهدی «عج» خواهیم رسید.

یادتان باشد هیچ گاه از روحانیت در خط امام فاصله نگیرید و همواره در مسائل سیاسی و مذهبی در صحنه باشید. حضور شما در صحنه مایه ناامیدی دشمنان خواهد شد.

انتهای خبر/

منبع خبر : رادکانا

نظرات