14 اسفند 1402 | ٢٣ شعبان ١٤٤٥

شناسه: 203087

05 دی 1401 12:31

بازدید: 670

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

پروژه کشته‌سازی معاندین از تجمعات خیالی آشوب‌گران در گلستان این‌بار بر روی سیده‌نیلوفر حسینی متمرکز شد و در شرایطی که مدت‌هاست هیچ نشانه‌ای از اغتشاش در این استان مشاهده نمی‌شود نام این شهروند اهل کردکوی در ردیف جانباختگان آشوب‌ها قرار گرفت.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ با وجود آن‌که گلستان از زمان شروع آشوب‌های اخیر، شاهد کمترین تجمع و به تبع آن برخورد ماموران با آشوب‌گران بود، هرازگاهی نام نفر به عنوان کشته‌شده در اغتشاشات بر سر زبان‌ها می‌افتد تا جریان وابسته به معاندین و دشمنان در داخل و خارج کشور با سوارشدن بر موج آن، غائله خاموش‌شده و فتنه برافتاده خود را همچنان زنده نگهدارند.

مدارک و شواهد کاملا گویا و روشن است و جایی برای پنهان‌کاری باقی نمی‌گذارد.

سیده‌نیلوفر حسینی بانوی ساکن کردکوی در غرب گلستان به گفته خواهرش دارای بیماری قبلی بود و از یک هفته قبل به دلیل سکته در بیمارستان این شهر بستری شد.

سیده‌نسترن حسینی به ایرنا گفت: عکس‌های رادیولوژی خواهرم نشان داد که چند رگ قلب او بسته است و به دلیل شرایط بد جسمانی، امکان عمل آنژیوپلاستی یا فنر زدن رگ‌های قلب برای باز کردن گرفتگی عروق کرونری وی امکان‌پذیر نبود.

وی ادامه داد: به تشخیص پزشک تنها راه نجات، انجام عمل قلب باز بود که با تشخیص پزشک خواهرم را به بیمارستانی در تهران منتقل کردیم که شرایط جسمانی وی تحمل این عمل را نداشت و جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: پس از آن‌که خواهرم حین عمل و به دلیل مشکلات قبلی جان خود را از دست داد و ما در مصیبت غم درگذشت او بودیم با خبرهایی پیرامون کشته‌شدن وی در جریان اغتشاشات روبه‌رو شدیم که داغ ما را سنگین‌تر کرد.

خانم حسینی گفت: با اطمینان کامل از آنچه که بر خواهرم گذشت، از رسانه‌هایی که این خبر سراسر کذب را منتشر کردند شکایت کردیم و امیدواریم با همراهی دستگاه قضایی، عاملین این دروغ‌پردازی‌ها به سزای عمل خود برسند.

به گزارش خبرنگار ایرنا رسانه‌های معاند از جمله بی‌بی‌سی و اینترنشنال هر از گاهی فوت‌شدگان حوادث عادی و حتی بیماران بستری در بیمارستان‌ها را به عنوان کشته‌شدگان اغتشاشات معرفی می‌کنند.

در اولین پروژه‌ «کشته‌سازی»، رسانه‌های معاند به سمت استفاده از ظرفیت قوم ترکمن رفتند و تلاش کردند با تحریک احساسات، اعضای این قوم را در مقابل جمهوری اسلامی قرار دهند که مانند همیشه در رسیدن به این هدف شکست خوردند.

در اولین پروژه از نام «نوید بادپا» جوان اهل گنبدکاووس استفاده شد و تلاش شد مرگ وی که در یک سانحه طبیعی رخ داد در راستای پروژه کشته‌سازی استفاده شود.

پدر نوید به صورت رسمی و علنی اعلام کرد که فرزندش نه در ناآرامی حضور داشته و نه به ضرب گلوله‌ کشته شده و علت فوت فرزندش یک سانحه و حادثه طبیعی بود.

پس از ناکام ماندن استفاده از نام نوید بادپا، دشمنان به دنبال نام دیگری رفتند و این بار در گرگان به نام «مهدی کابلی‌کفشگیری» رسیدند.

سوء استفاده از این جوان ۱۵ ساله که به گواه اسناد و مدارک پزشکی به علت برخورد موتورسیکلت با گاردریل دچار مصدومیت شدید شده و پس از هفت ‌روز در بیمارستان پنج آذر گرگان جان خود را از دست داده بود هم ناکام ماند.

پرونده طراحی شده رسانه‌های معاند برای کشته‌سازی این بار آنان را به سراغ دکتر آیدا رستمی پزشک گرگانی ساکن تهران فرستاد.

رسانه‌های ضدایرانی مدعی شدند وی براثر شکنجه کشته شده اما بررسی‌های پلیس حکایت از قتل این پزشک به دست فردی با هویت معلوم در تهران دارد.

متهم پس از شناسایی دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد و همین اعترافات باعث شد تا چهره زشت و ناپسند دشمنان هر روز برای ملت ایران روشن‌تر شود.

پروژه کشته‌سازی شگرد رسانه‌های معاند و ضد انقلاب برای ملتهب کردن فضای جامعه و تهدید امنیت روانی است که آنان تلاش کردند این طرح را در گلستان اجرا کنند اما همانند همیشه با سد محکم هوشیاری و بصیرت مردم مواجه شدند.


نظرات