19 آذر 1402 | ٢٦ جمادى الأول ١٤٤٥

شناسه: 204351

09 مهر 1402 10:05

بازدید: 733

دیدگاه: 3

ارسال توسط:

یادداشت؛

به گزارش رادکانا ؛ پس از اعلام رسمی پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تبلیغات انتخاباتی وارد مرحله جدیدی شده است و مردم در بیشتر مراسمات حضور نامزدهای انتخاباتی را حس می‌کنند و جلسات معرفی برنامه ها به گروه‌های حمایتی تبدیل و در شرایطی فضاهای مجازی هم سمت و سوی دیگری در معرفی توانمندی ها و قابلیتها ، سوابق و برنامه ها رنگ و بوی دیگری به خود گرفت 

از سویی جریان‌های سیاسی فعال در حوزه غرب استان هم با تشکیل جلساتی منطقه ای در صدد یارگیری و شناسایی توانمندیهای کاندید های انتخاباتی و جذب به جریان سیاسی و معرفی جریانی بر آمدند 

در این میان از فهرست ۱۳۲ نفره حوزه انتخابیه غرب استان گلستان، چهره های نامدار و شاخص هم به میدان آمدند تا با به کارگیری از ظرفیت جریانی سیاسی در میدان رقابت انتخاباتی وارد شوند.

حال باید دید که شاهین اقبال سعادت بر دوش کدام یک از این چهره ها خواهد نشست و معادلات سیاسی دوره دوازدهم انتخابات مجلس چگونه رقم می خورد.

 شاخص های انتخاباتی مجلس دوازدهم در غرب گلستان را بیشتر بشناسیم .

۱. دکتر قربانعلی بابایی متولد روستای شموشک گرگان، دارای تجربه مدیریتی در دولت های نهم و دهم به عنوان فرماندار بندرگز و گمیشان ،فعال سیاسی در سطح استان از جریان‌های اصولگرایی ،تجربه حضور در میدان رقابت انتخاباتی را در دوره یازدهم کسب کرد.

۲. دکتر مجتبی جمالی از روستای یساقی ، دارای تجربه مدیریتی فرمانداری کردکوی و علی آباد ،مدیرکل مدیریت بحران در دولت های یازدهم و دوزاردهم با گرایش سیاسی اصلاح طلب میانه رو ،دارای تجربه حضور در میدان رقابت انتخاباتی مجلس یازدهم را دارد‌.

۳.سید محمود حسینی شغل فرهنگی  از شهرستان کردکوی فعال سیاسی با گرایش اصولگرایی در دو دروه گذشته انتخابات  تجاربی در فضای رقابتی را بدست اورد.  اجماع سیاسی جریان اصولگرایی در کردکوی و بندرگز را در دوره گذشته بدست آورد. 

۴. دکتر عبدالرضا حجازی .از بندرگز پزشک دارای تجریه مدیریتی تخصصی در حوزه بهداشت و درمان و از خانواده ایثارگر ،گرایش سیاسی اصولگرایی و دارای تجربه حضور در دوره گذشته مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان 

۵. محمد رجب آبادی از بندر ترکمن نامدار انتخاباتی مجلس یازدهم ،رقیبی بسیار نزدیک با منتخب مردم، نوظهور سیاسی لیکن با سعودی چشمگیر، چهره آشنای مردم صحرا و گمیشان ،گرایش سیاسی مستقل

۶. مهندس عبدالجلال ایری نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی، گرایش سیاسی اصولگرایی، فعال سیاسی ،عضو سازمان نظام مهندسی ،مردم غرب استان گلستان ایشان را فعال در مطالبه گری حقوق مردم منطقه میدانند.

۷.موسی الرضا بخشی از بندرگز با گرایش سیاسی اصولگرایی دارای تجریه مدیریتی در شهرداری بندرگز، دردوره های پیشین هم نامی در انتخابات مجلس داشت .


۸.دکتر خورشیدی از بندرترکمن نام آشنای سیاسی مردم صحرا،در دوره های گذشته انتخاباتی مجلس تجربه رقابت سیاسی در فضای انتخاباتی را دارد .

۹. دکتر محمد جواد نظری مهر،پزشک فرزند شهید، از بندرگز،نام آشنای مردم غرب گلستان،دارای تجربه دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با عملکرد بسیار مقبول مردم منطقه ،چهره محبوب و پر تلاش در مطالبه گری، دارای تجربه مدیریتی در سازمان انتقال خون، هلال احمر، بهداشت و درمان با گرایش سیاسی اصولگرایی 

۱۰.دکتر تقی میر کریمی از بندرگز دارای تجربه مدیریتی در حوزه اقتصادی مدیرعامل سابق نظام بانکی قرض الحسنه وحدت در کشور،دارای ایده ها ،طرحهای اقتصادی،مجری طرحهای عمرانی و اقتصادی کشور، گرایش سیاسی مستقل ،جوان کارآفرین و آشنای سیاسی و اقتصادی غرب استان 

این بخشی از ظرفیت‌ها و شاخص های انتخاباتی مجلس دوازدهم در غرب استان گلستان است .

اگر چه باور داریم همه عزیزانی که از باب تکلیف و با نیت خدمت به مردم منطقه و رفع موانع پیشرفت و توسعه و امید آفرینی به آینده ای روشن به میدان آمدند هر یک به سهم خود ظرفیت بالای نیروی انسانی به شمار می‌روند که در بخش های بعدی با کسب اطاعات بیشتر از نامزدها به معرفی آنان پرداخته خواهد شد .

به قلم عبدالرسول جوادی بالاجاده 
فعال رسانه ای و سیاسی استان گلستان

انتهای خبر/پ-ک


نظرات